SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Chalupa Bella

Kapacita objektu:
12 - 14 míst

Pokoje:
4 pokoje

Cena:
1500-2900 Kč/chalupa/noc

Adresa:
Draha 325
Žamberk
564 01

Tel: 603 491 264
Email: petr@kroul.cz
Web: www.chalupa-bella.cz

Chalupa Bella se nachází v malebné krajině orlického podhůří. Tento nově zrekonstruovaný objekt slouží především k celoročnímu odpočinku a relaxaci a je přímo ideální pro rodinnou rekreaci. Díky modernímu vybavení je však také vhodný k pořádání různých firemních akcí, jako jsou školení, porady, teambuildingová soustředění atd.

Historie

Podívejte se na historii Chalupy Bella

Pokoje

Kapacita Chalupy Bella je 12-14 míst, která jsou situována ve 2 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových stylově zařízených pokojích. Součástí každého pokoje je LCD TV s integrovaným DVD přehrávačem, v centrální místnosti i satelit, DVD a CD přehrávač. Koupelny a WC jsou umístěné na každém patře. Spodní koupelna je vybavena masážním sprchovým koutem, v podkrovní koupelně je naopak k dispozici dvoumístná vana. Centrální místností je moderně vybavená kuchyň - sklokeramická deska, elektrická trouba, myčka, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, krbová kamna. V koupelnách Vám jsou k dispozici vysoušeče vlasů, v případě zájmu Vám zapůjčíme žehližku, žehlící prkno atd.

Vozíčkáři

Celé přízemí je bezbariérové, kromě vstupu do sprchového koutu, kde je 12cm vysoký schodek. Vstupní dveře jsou široké 93cm, všechny vnitřní dveře pak 80cm. Šířka prostoru vedle postelí je kolem 100cm, pod jídelní stůl lze vozíčkem zajet po celé délce stolu. Vstup z parkoviště do chalupy je rovný, bez schodů.

Pračka

V samostatné místnosti je Vám k dispozici pračka.

Pro nejmenší

Pro Vaše nejmladší ratolesti je připravena skládací dětská postýlka (včetně peřiny, polštáře a dětského povlečení), skládací stolička, dětská jídelní souprava + příbor, stolní hry, hračky atd. V chalupě je i vybavený dětský koutek. Na zahradě je v letním období k dispozici trampolína s ochrannou sítí, skluzavka, prolézačka, pískoviště a ruské kuželky.

Internet

V celém objektu a na přilehlých plochách můžete využít wi-fi signálu pro připojení na Internet.

Enviromentální politika

Celý objekt byl navržen a zrealizován tak, aby se zcela podřídil naší koncepci ochrany životního prostředí. Počínaje izolacemi, stavebními prvky, přes instalované úsporné elementy, používané chemické a čistící látky a konče vytápěním a ohřevem užitkové vody tepelným čerpadlem. Tím vším se snažíme přispět k tomu, aby dopady na životní prostředí byly co nejmenší.

Vyhřívaná masážní spa

Dokonalou relaxaci nabízí venkovní sedmimístná vyhřívaná masážní spa s celoročním provozem. Její umístění uvnitř dřevěného altánu ji předurčuje ke koupání za každého počasí. Teplotní rozsah vody ve spa je 15 - 40 °C, takže ji doporučujeme pro všechny věkové kategorie. Uvolněnou atmosféru dotváří zabudované noční osvětlení, chladící nádoba na šampaňské a v neposlední řadě nádherný výhled na město Žamberk. Každé ze sedmi míst má vlastní systém regulovatelných trysek. Pro zvláštní chvíle Vám můžeme nabídnout vonné esence, které promění Vaši koupel ve spa v nezapomenutelný zážitek. K dispozici jsou pánské a dámské kilty pro přechod z/do chalupy.

Kola a lyže

Součástí chalupy je místnost sloužící jako kolárna a lyžárna. Parkování je vyhrazeno na krytém parkovišti vedle objektu. Součástí lyžárny je vyhřívaný sušák na 16 párů lyžařské obuvi.

Letní terasa

V letních měsících je k dispozici terasa, kompletní zahradní nábytek (stůl, židle, polohovací lehátka), lávový gril atd.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Sněžení
-2°C
-1°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
-1°C
2°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C