SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Horní Bečva - Solisko ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Horní Bečva - Solisko a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete smažený sýr či hamburger.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Chybí nám zde především koplexní služby. 68% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Mrzí Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Zataženo
-1°C
-2°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
0°C
1°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C