SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko SK Věžná

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál SK Věžná a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině.

Ve středisku najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Úprava svahu probíhá dle potřeby. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete kulajdu nebo uzená cigára.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Hrad Svojanov, který se nachází ve vzdálenosti 22km od areálu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Zataženo
-1°C
-2°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
0°C
1°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C