SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Němčičky - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Němčičky a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. kofolu nebo kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Kovárna v Těšanech. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Středisko můžeme ohodnotit kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 72%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Zataženo
-1°C
-2°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
0°C
1°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C