SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
-
Zobrazit na:

Ski areál Kasárna

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Kasárna a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít čtveřici vleků. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete česnečku a kulajdu. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Razula.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 38%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 24.9.
Polojasno
13°C
10°C
Sobota
25.9.2021
Polojasno
18°C
12°C
Neděle
26.9.2021
Polojasno
21°C
12°C
Pondělí
27.9.2021
Polojasno
20°C
13°C