SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Armaturka

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Armaturka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete čtveřici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete hamburger a smažený sýr.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Frýdek-Místek? Určitě to stojí za to.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 67% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 1.6.
Jasno
18°C
10°C
Úterý
2.6.2020
Deštivo
14°C
9°C
Středa
3.6.2020
Jasno
18°C
9°C
Čtvrtek
4.6.2020
Zataženo
20°C
14°C