SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Armaturka se zajet určitě vyplatí

Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Armaturka. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frýdlant nad Ostravicí a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nouze nebude.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Můžete si dát např. hamburger či kofolu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Lysá hora.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 69% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Zataženo
-1°C
-2°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
0°C
1°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C