SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

U pily Lučany - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál U pily Lučany je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jizerských horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Rolba vyjíždí na svah ob den. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte gulášek nebo horkou čokoládu. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad a zámek Frýdlant? Určitě to stojí za to.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 58%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Sněžení
-2°C
-1°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
-1°C
2°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C