SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kadlečák

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kadlečák. Areál se nachází na Vysočině.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Areál má pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 1 x denně, někdy víc. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. točené pivo a smažák.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Červené Janovice určitě stojí za těch Zámek Červené Janovice, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Areál je velmi nadprůměrný. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Areál nic zásadního nechybí. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 71%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Zataženo
-1°C
-2°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
0°C
1°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C