SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Herlíkovice - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Herlíkovice! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít čtveřici vleků a jedno lano. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete kofolu nebo točené pivo. Do areálu můžete jet také skibusem.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%.

Čtěte také: Herlíkovice - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 6.12.
Zataženo
8°C
7°C
Pondělí
7.12.2020
Zataženo
6°C
4°C
Úterý
8.12.2020
Zataženo
5°C
3°C
Středa
9.12.2020
Polojasno
7°C
0°C