SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Jablonné nad Orlicí se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Jablonné nad Orlicí! Areál se nachází v Orlických horách.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte smažák či bramboráčky.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Městské muzeum , které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 63%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Zataženo
-1°C
-2°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
0°C
1°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C