SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Jablonné nad Orlicí se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Jablonné nad Orlicí! Areál se nachází v Orlických horách.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte smažák či bramboráčky.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Městské muzeum , které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 63%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 1.6.
Jasno
18°C
10°C
Úterý
2.6.2020
Deštivo
14°C
9°C
Středa
3.6.2020
Jasno
18°C
9°C
Čtvrtek
4.6.2020
Zataženo
20°C
14°C