SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Tanvaldský Špičák - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Tanvaldský Špičák. Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále můžete využít 5 vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete uzená cigára a uzená cigára. Do areálu můžete jet také skibusem. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Zlatá Olešnice.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 72% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Zimní středisko Tanvaldský Špičák Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Sněžení
-2°C
-1°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
-1°C
2°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C