SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Luisino údolí - Dolní Dvůr - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte horkou čokoládu a bramboráčky. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. 53% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 1.6.
Jasno
18°C
10°C
Úterý
2.6.2020
Deštivo
14°C
9°C
Středa
3.6.2020
Jasno
18°C
9°C
Čtvrtek
4.6.2020
Zataženo
20°C
14°C