SKI AREÁL DLOUHOŇOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Do ski areálu Snowpark Čihalka – Olešnice se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Snowpark Čihalka – Olešnice je pro vás to pravé.

Němčičky - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Němčičky a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Jablonné nad Orlicí se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Jablonné nad Orlicí!

Zimní středisko Armaturka

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Armaturka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kasárna

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Kasárna a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Palkovice – Za domem - ideální pro rodiny s dětmi

Přijeďte navštívit areál Palkovice – Za domem a užijte si zimní radovánky naplno!

Kde najít nejkvalitnéjší informace o lyžování v ČR?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Zimní středisko Plešivec

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Plešivec a užijte si zimní radovánky naplno!

Kocourov - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Kocourov a užijte si zimní radovánky naplno!

Česká lyžařská střediska si nevedou špatně

Teplota venku klesá. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Kam ale v zimě vyrazit? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Zimní středisko SK Věžná

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál SK Věžná a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Horní Bečva - Solisko ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Horní Bečva - Solisko a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jak se připravit na zimní dovolenou

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete vědět jak se připravit? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Paprsek - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Paprsek je pro vás to pravé.

Luisino údolí - Dolní Dvůr - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr.

Tanvaldský Špičák - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Tanvaldský Špičák.

Areál Čihadlo ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Čihadlo a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Nebojte se zimy

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Zimní středisko Oáza – Loučná nad Desnou

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Oáza – Loučná nad Desnou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Karlov - Čertova hora

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Karlov - Čertova hora.

Herlíkovice - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Herlíkovice!

Zimní středisko Kadlečák

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kadlečák.

U pily Lučany - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál U pily Lučany je pro vás to pravé.

Do ski areálu Armaturka se zajet určitě vyplatí

Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Armaturka.

Co všechno můžete obdivovat na Českokrumlovsku?

Jihočeské město Český Krumlov patří bez diskuse k největším turistickým lákadlům v naší zemi. Každoročně sem zavítají desetitisíce turistů jak tuzemských, tak i zahraničních. Město samotné Vám může nabídnout nádherné historické centrum s renesančními fasádami domů, obtáčené řekou Vltavou, a pochopitelně si nikdo nenechá ujít návštěvu krumlovského zámku a jeho nádherné rozsáhlé zahrady. Český Krumlov je také doslova rájem vodáků, kteří se plaví po Vltavě, a krásu města i zámku mohou obdivovat z netradičního pohledu od říční hladiny. Pozoruhodné jsou však i okolní přírodní scenérie a výhledy, která byste si neměli nechat ujít. Kdo do Krumlova zavítá vlakem, krásy města může obdivovat přímo ze silnice blízko nádraží. Nádraží se nachází totiž na kopci, poměrně vysoko nad městem, odkud je nádherný výhled na zámek a část historického centra.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.11.
Zataženo
-1°C
-2°C
Úterý
30.11.2021
Sněžení
0°C
1°C
Středa
1.12.2021
Déšť
4°C
4°C
Čtvrtek
2.12.2021
Zataženo
4°C
-1°C